Inhorgenta 2019 relacja

Szanowni Państwo,

w dniach 22-25 lutego wzięliśmy udział w 46 edycji targów INHORGENTA MUNICH. W targach wzięło udział 1052 wystawców z 41 państw co podkreśla rolę, jaką odgrywają te targi w branży. Cieszy nas fakt, iż liczba osób odwiedzających nasze stoisko znacznie wzrosła w porównaniu do minionego roku, a drugiego oraz trzeciego dnia targów frekwencja była wręcz imponująca.

W trakcie trwania targów mogliśmy nawiązać nowe kontakty, które mamy nadzieję, zaowocują współpracą oraz – co jest dla nas niezwykle istotne – porozmawiać z klientami, z którymi nawiązaliśmy współpracę już kilka lat temu i to zarówno z Polski, Niemiec, jak i Holandii. Cieszy nas fakt, iż produkty naszej firmy znajdują uznanie nie tylko na naszym rynku, ale również wśród zagranicznych kontrahentów. W trakcie osobistych rozmów mogliśmy przedstawić nie tylko ofertę obrączek ślubnych, którą przygotowaliśmy na nadchodzący sezon, ale również kolekcję pierścionków zaręczynowych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Szczere i inspirujące rozmowy, wymiana doświadczeń oraz liczne pytania i żywe dyskusje prowadziły do wypracowania rozwiązań, które jeszcze zacieśnią naszą współpracę. Wszelkie sugestie i spostrzeżenia z Państwa strony są dla nas niezwykle cenne, gdyż pozwolą nam jeszcze bardziej udoskonalić proces produkcyjny, jak i przygotować ofertę na następny rok.

Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas 47 edycji targów INHORGENTA MUNICH, która odbędzie się w dniach 14-17 lutego 2020 roku.