×
☰ MENU
pl |en |de search

ZALOGUJ login

© PZStelmach 2019
NOWA KOLEKCJA MEMOTIONS arrow
Targi \ Targi 2019

Inhorgenta 2019 relacja

Szanowni Państwo,

w dniach 22-25 lutego wzięliśmy udział w 46 edycji targów INHORGENTA MUNICH. W targach wzięło udział 1052 wystawców z 41 państw co podkreśla rolę, jaką odgrywają te targi w branży. Cieszy nas fakt, iż liczba osób odwiedzających nasze stoisko znacznie wzrosła w porównaniu do minionego roku, a drugiego oraz trzeciego dnia targów frekwencja była wręcz imponująca.

W trakcie trwania targów mogliśmy nawiązać nowe kontakty, które mamy nadzieję, zaowocują współpracą oraz – co jest dla nas niezwykle istotne – porozmawiać z klientami, z którymi nawiązaliśmy współpracę już kilka lat temu i to zarówno z Polski, Niemiec, jak i Holandii. Cieszy nas fakt, iż produkty naszej firmy znajdują uznanie nie tylko na naszym rynku, ale również wśród zagranicznych kontrahentów.W trakcie osobistych rozmów mogliśmy przedstawić nie tylko ofertę obrączek ślubnych, którą przygotowaliśmy na nadchodzący sezon, ale również kolekcję pierścionków zaręczynowych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Szczere i inspirujące rozmowy, wymiana doświadczeń oraz liczne pytania i żywe dyskusje prowadziły do wypracowania rozwiązań, które jeszcze zacieśnią naszą współpracę. Wszelkie sugestie i spostrzeżenia z Państwa strony są dla nas niezwykle cenne, gdyż pozwolą nam jeszcze bardziej udoskonalić proces produkcyjny, jak i przygotować ofertę na następny rok.

Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas 47 edycji targów INHORGENTA MUNICH, która odbędzie się w dniach 14-17 lutego 2020 roku.