×
☰ MENU
pl |en |de search

ZALOGUJ login

© PZStelmach 2019
NOWE WZORY OBRĄCZEK arrow
Nasze usługi \ Produkcja obrączek

Produkcja obrączek

Drodzy Klienci

Mamy przyjemność zaoferować Wam ponad 300 wzorów obrączek wykonanych w naszej firmie przez najwyższej klasy złotników, co pozwala nam osiągnąć niedoścignioną jakość i niespotykane wzornictwo. Cechujemy się precyzją, dokładnością, estetyką wykonania. To właśnie te cechy pozwalają nam odnosić sukcesy przez co prężnie działamy na polskim rynku już od ponad 30 lat. W tym katalogu chcielibyśmy przekazać szereg ogólnych informacji ułatwiających podjęcie współpracy z naszą firmą. Na bardziej szczegółowe pytania chętnie odpowiedzą nasi doradcy telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Obrączki wykonywane są w terminie od 3 do 14 dni. Istnieje możliwość zamówień ekspresowych. Takie zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia. Stworzyliśmy magazyn obrączek, w którym znajdują się modele obrączek: półokrągłych, płaskich fazowanych, w szerokościach 4, 5 i 6 mm, jak również wzory 60, 80, 99, 140, 151, 317, 234, 254, 276. Modele te posiadamy we wszystkich rozmiarach. Chcąc skorzystać z zamówień ekspresowych należy posiadać na stanie złoto oraz mieć uregulowane wszelkie należności finansowe.

Wykonujemy również obrączki ze złota powierzonego. Osoby rozliczające się w ten sposób powinny utrzymywać dodatni stan konta chcąc korzystać z magazynu obrączek. Na specjalne Państwa życzenie, możemy wykonać modyfikacje naszych wzorów (zmiana szerokości, koloru, itd.). Wszystkie nasze wzory dostępne są w próbie 0,333, 0,585 oraz 0,750. Dodatkowo obrączki złote wykonujemy w różnych barwach i odcieniach: żółte, różowe, czerwone, szare, białe niklowe, białe palladowe o zawartości palladu 10,5%, 13,5%,14%, 15,5%, 19,5%.

Ponadto oferujemy:

• obrączki z palladu w próbie 0.500,

• obrączki z platyny w próbie 0.950,

• obrączki srebrne w próbie 0.925

Na specjalne życzenie klienta wybrane elementy obrączek pokrywamy rodem. Chcąc ułatwić proces zamawiania udostępniliśmy Państwu linie telefoniczne i platformę internetową do której logowanie następuje na stronie: Zaloguj Na platformie internetowej mają Państwo możliwość wprowadzenia zamówień, jak również ich podglądu – dotyczy to zarówno informacji o stanie realizacji zamówień jak i momentu wysyłki.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wzornik obrączek, wykonanych ze srebra, galwanicznie pokrytych złotem i rodem celem odwzorowania obrączek złotych. Pozostawiamy pełną dowolność wyboru wzorów, które znajdą się w ofercie handlowej. Realizujemy również projekty specjalne. Ceny obrączek złotych modyfikowane są raz w tygodniu, w zależności od kursu giełdowego złota.