×
☰ MENU
pl |en |de search

ZALOGUJ login

© PZStelmach 2019
NOWA KOLEKCJA MEMOTIONS arrow
Targi \ Targi 2016

12-15.02.2016 INHORGENTA

Targi Inhorgenta w Monachium to nie tylko prezentacja nowych trendów w nadchodzącym sezonie, to również wykłady, seminaria, panele dyskusyjne, a w tym roku i nowość w postaci pokazu mody. W piątek 12 lutego po pierwszym owocnym dniu dla wystawców – na wybiegu pojawiły się modelki prezentując kolekcję odzieży duetu projektantów Talbot Runhof (Johnny Talbot oraz Adrian Runhof) http://www.talbotrunhof.com/ jak i biżuterię wystawców – w tym dwa pierścionki zaręczynowe, które powstały w naszej pracowni, a które już niebawem pojawią się w naszej ofercie. Jako gość specjalny pokazu pojawiła się niemiecka top modelka Nadja Auermann.

W trakcie drugiego dnia targów odbyło się na naszym stoisku cocktail party pod hasłem “JEWELLERY FROM POLAND. SIMPLY OUTSTANDING”, którego organizatorem była nasza firma oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Berlinie. Podobnie jak w minionym roku oraz przed dwoma laty, spotkanie to cieszyło się sporą popularnością. Jego celem była promocja polskiej biżuterii podczas targów Inhorgenta 2016.

Zarówno drugiego, jak i trzeciego dnia targów ponownie odbyły się pokazy, jednak tym razem modelki prezentowały już wyłącznie biżuterię.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, liczne pytania, jak i zainteresowanie naszymi produktami. Do zobaczenia za rok, podczas targów Inhorgenta 2017, które odbędą się w dniach 18-21 lutego.