×
☰ MENU
pl |en |de search

ZALOGUJ login

© PZStelmach 2019
NOWA KOLEKCJA MEMOTIONS arrow
Targi \ Aktualności

14-17.02.2020 Inhorgenta

Drodzy Klienci,

za nami kolejna edycja targów Inhorgenta w Monachium, podczas której – w trakcie owocnych rozmów oraz spotkań, mogliśmy przedstawić naszą najnowszą kolekcję oraz katalog, jak i filozofię oraz sposób, w jaki spoglądamy na obrączki ślubne. Z zainteresowaniem obserwowaliśmy pozytywne reakcje oraz opinie związane z naszą kolekcją Memotions, niesłabnące zainteresowanie pierścionkami zaręczynowymi oraz modelami obrączek, które prezentowaliśmy w witrynach.

Rynek obrączek ślubnych zmienił się na przestrzeni ostatnich lat i cieszy nas fakt, iż możemy uczestniczyć w kreowaniu jego wyglądu, poprzez kolejne modele, które projektujemy oraz tworzymy w naszej pracowni. Możliwość osobistego spotkania to znakomita okazja do wymiany doświadczeń, uwag i spostrzeżeń, dzięki którym stale udoskonalamy naszą produkcję oraz ofertę. Cieszy nas fakt, iż doceniane są nasze działania, kolejne funkcje oraz rozwiązania w panelu klienta oraz konfiguratorze, które ułatwiają pracę w salonach.

Podczas targów prezentowaliśmy nasz nowy katalog, w poszerzonej w stosunku do ubiegłego roku objętości. Nieprzypadkowo jako model wiodący na okładce wybrano obrączkę o numerze 329, wyjątkową pod każdym względem – o strukturze hammermattu połączonej z polerowaną powierzchnią oraz rozdzielającą je linią kamieni. Jednym przywodzi ten model na myśl linię gór, innym kształt dachów filharmonii w Szczecinie, a kolejnym tę w Hamburgu. Na pierwszych stronach katalogu prezentujemy kolekcję Memotions, czyli 40 indywidualnych projektów, które można w dowolny sposób ze sobą łączyć i tworzyć własny niepowtarzalny układ. Na kolejnych znajdują się modele jedno oraz dwukolorowe, z podziałem na fale, skosy oraz kamienie. W ofercie zamieściliśmy również kilka nowych propozycji dla obrączek srebrnych.

A jak wyglądają statystyki dotyczące tegorocznej edycji Inhorgenty? 26000 odwiedzających z ponad 80 Państw przez 4 dni miało możliwość uczestniczenia w platformie biznesowej, jaką oferują targi w Monachium. Sukces targów widoczny był również w wysokiej częstotliwości odwiedzin oraz rozmów na naszym stoisku. Z radością i zainteresowaniem spoglądamy w przyszłość, i liczymy na dalsze kontakty oraz owocną współpracę. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi konsultanci telefoniczni pozostają do Państwa dyspozycji.