×
☰ MENU
pl |en |de search

ZALOGUJ login

© PZStelmach 2019
NOWA KOLEKCJA MEMOTIONS arrow
Targi \ Targi 2018

INHORGENTA 16-19.02.2018

Szanowni Państwo niezmiernie nam miło, iż po raz kolejny odwiedziliście nasze stoisko podczas targów INHORGENTA w Monachium i zatrzymaliście się na chwilę, by wspólnie z nami porozmawiać na temat nowości, trendów, jak i naszych modeli. Możliwość bezpośredniego kontaktu jest dla nas bardzo cenna, gdyż podczas osobistej rozmowy możemy wymienić się spostrzeżeniami, uwagami czy informacjami dotyczącymi współpracy, co zwiększa szanse na długotrwałe relacje biznesowe i handlowe.

W sobotę 17.02 – po targach, wzięliśmy udział we wspólnej kolacji polskich wystawców i odwiedzających – w typowo bawarskiej restauracji Zum Augustiner. Podobnie jak w minionym roku spotkanie to cieszyło się sporą popularnością. Możliwość zacieśnienia kontaktów, jak i luźniejsza atmosfera sprzyjały owocnym rozmowom.

Statystyki dotyczące targów Inhorgenta są imponujące – na powierzchni 65000m2 1026 wystawców z 42 państw prezentowało swoje wyroby. Cieszy nas również spora międzynarodowość zarówno wystawców, jak i odwiedzających targi – jak podaje inhorgenta.com monachijskie targi odwiedziło w tym roku około 27000 gości z ponad 70 państw.