×
☰ MENU
pl |en |de search

ZALOGUJ login

© PZStelmach 2019
NOWA KOLEKCJA MEMOTIONS arrow
Targi \ Targi 2018

04–06.10.2018 GOLD EXPO Warszawa

W dniach 4-6 października odbyły się w Warszawie Polskie Targi Złotniczo Jubilerskie Gold Expo, które kierowane są do osób zawodowo związanych z branżą, czyli właścicieli salonów, sklepów, w tym internetowych, dystrybutorów, producentów, importerów oraz hurtowników. Niezmiernie nam miło, że po raz kolejny postanowiliście się Państwo podzielić z nami uwagami, zarówno wątkami pozytywnymi, jak i krytycznymi, byśmy wspólnie mogli wypracować rozwiązania na przyszłość.

Stałe udoskonalenia procesu produkcyjnego, podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, jak i wprowadzane innowacje umożliwiają nam rozwój oraz poszerzanie oferowanego asortymentu, dążąc jednocześnie do zachowania jak najwyższej jakości wyrobów. W trakcie targów mogliśmy zaprezentować kilka wybranych projektów naszej projektantki, jako propozycje modeli na rok 2019, które zostały przyjęte z entuzjazmem. Cieszy nas również fakt, iż odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszym stoiskiem w porównaniu do minionego roku. Mamy nadzieję, że spotkania zaowocują nowymi projektami oraz przyniosą pożądane efekty w postaci zamówień.

Tych z Państwa, którzy nie mogli się z nami spotkać podczas Gold Expo, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas następnych targów Inhorgenta w Monachium, które odbędą się w dniach 22-25 lutego 2019.